+ 380 66 919 56 02

+ 380 66 919 56 02

Illustration

Ігри на консолі на двох

Друзі, в анти-кафе Comein ви можете грати на приставці вдвох, насолоджуватися улюбленою грою або влаштувати з друзями турнір.
Не потрібно доплачувати за xbox або plastation (оплачується лише година перебування), але якщо ви хочете, щоб бажана консоль була доступна в конкретний час, рекомендуємо бронювати заздалегідь. Особливо, якщо ви збираєтесь відвідати нас у п’ятницю, суботу або неділю ввечері. 
Обирайте гру та бронюйте онлайн! 

Illustration

Name

Fifa 21

Players

1-4

Нова частина FIFA спочатку позиціонувалася розробниками так, ніби це була не просто чергова версія популярного спортивного симулятора, а щось більше. Творці зосередились на новому режимі Volta Football. Слово Вольта перекладається з португальської як "повернення", а сама назва повертає нас до напівзабутого експериментального проекту FIFA Street

Illustration

Name

Mortal Kombat 11

Players

1-2

Продовження знакової серії бойових ігор Mortal Kombat, в якій гравці чекають безліч можливостей для налаштування своїх бійців за допомогою нової системи варіацій персоналізованих персонажів. Новий графічний двигун введе вас у серце битви, буквально змушуючи відчути, як кожна зламана кістка та кожне підбите око вилітають із вашої шкіри.

Illustration

Name

W2k19

Players

1-2

це спільна пригода для двох гравців, яка розповідає історію двох в’язнів, Лео та Вінсента. Керуючись різними мотивами, герої втечуть з в'язниці, і для досягнення успіху їм доведеться працювати разом. Під час втечі вони опиняться в різних неприємностях, включаючи погоні, стрілянину та автокатастрофи.

Illustration

Name

UFC 4

Players

1-2

Продовження серії симуляторів UFC, в якому вам доведеться перейти від невідомого бійця-аматора до суперзірки UFC у новому режимі кар'єри. Також на вас чекають більш реалістичні бої, що стало можливим завдяки більш плавним комбованням та переходам для більш природного бойового досвіду та вдосконаленої механіки виведення

Illustration

Name

Call of Duty Black Ops 4

Players

1-2

Сьома гра в серії шутерів від першої особи Call of Duty. Події проекту розгортаються під час "холодної війни", і гравець виступає членом елітної команди спецназу, виконуючи важкі завдання в тилу ворога. У цій частині розробники зосередилися на створенні унікальної особистості для кожної бойової одиниці. Кожен з них має особливий характер і по-своєму реагує на те, що відбувається у віртуальному світі.

Найпопулярніші ігри

Колекція ігор антикафе Comein не закінчуэться цим списком) 

Завітайте в Comein та грайте в консолі разом

  • | VR на двох

  • | Гравці

  • | Гігієна у 2020

Бронюй онлайн!

Лишай контакти та ми преретелефонуємо !
Тайм Кафе Камін на вулиці Соломії Крушельницької, 3

Дякуємо!

Ми зателефонуємо за 5 хв.

Can't send form.

Please try again later.