Львів - вул. С. Крушельницької 3 - 066 919-56-02 вул. Пасічна 89 - 0973959771

Львів - вул. С. Крушельницької 3 - 066 919-56-02 вул. Пасічна 89 - 0973959771

Illustration

Ігри на XBOX та PlayStation для двох 

Беріть друга та приходьте до нас розслабитися після важкого робочого дня у Львові . Поборіться за звання кращого футболіста чи боксера та покажіть, хто головний! Також можна влаштувати справжній турнір, з раундами та призами.
Великою перевагою є те, що вам не потрібно доплачувати за XBOX, PlayStation чи кількість гравців. Платіть лише за час перебування і грайте скільки влізе! Щоб забронювати час та гру онлайн, тисніть на кнопку «забронювати гру».
тел. 066 919-56-02

Illustration

Name

Fifa 21

Players

1-4

Є тут футболісти? Відточуйте свої навички гри на PlayStation 4. Нова версія, такої відомої всім гри. Нова система Creative Runs, нові формати і паки, оновлення для кар’єри – все це ви можете спробувати в Come In.
Бронюйте онлайн, поки залишились вільні консолі!

Illustration

Name

Mortal Kombat 11

Players

1-2

Приходьте з друзями пограти в одну з найпопулярніши ігор останніх років. Нова версія – нові можливості. Влаштуйте турнір, поєдинок та проведіть свій час захоплююче разом з PlayStation та Mortal Kombat. Бійки, нові суперсили та комбінації, нові персонажі. А щоб встигнути пограти у цю популярну гру, бронюйте онлайн!

Illustration

Name

W2k19

Players

1-2

Двоє в’язнів, Лео та Вінсент втікають з в’язниці. У них різні мотиви та цілі, але щоб вижити та досягти успіху їм доведеться працювати у двох. На них чекають погоні, стрілянини та автокатастрофи. Це чудова нагода перевірити, яка ви з вашим другом команда. Заходьте у ComeIn та перевірте це на PS4.

Illustration

Name

UFC 4

Players

1-2

У цій версії гри, вам доведеться перейти від невідомого бійця-аматора, до суперзірки UFC у новому режимі кар’єри. Вдосконалена механіка виведення та переходи допоможуть вам пережити справжній адреналін через реалістичність боїв.

Бронюй гру на PlayStation 4 онлайн, щоб точно встигнути зіграти в неї!

Illustration

Name

Call of Duty Black Ops 4

Players

1-2

Ігри для PlayStation стають дедалі реалістичнішими. Ось і розробники Call of Duty зосередилися на створенні унікальної особистості для кожної бойової одиниці. Кожен з них має особливий характер та по своєму реагує на події. Події гри відбуваються під час «холодної війни». В звичайних режимах тепер робиться акцент не тільки на швидкість, але й на продуману тактику.

Sony PlayStation club

Ми не можемо назвати себе істинним клубом геймерів, але у нас є все для поціновувачів ігор. Від XBOX ONE до PlayStation 4. Від ігор FIFA до Mortal combat.
Щоб переглянути всі ігри, тисніть «всі ігри на консолі», а щоб забронювати одну з них, тисніть « зв’язатися з нами».
Рекомендуємо резервувати час та гру, щоб точно зіграти у те, що хочете. Особливо в п`ятницю суботу та неділю.

Завітайте в Comein та грайте в консолі разом

  • | VR на двох

  • | Гравці

  • | Гігієна у 2020

Бронюй онлайн!

Лишай контакти та ми преретелефонуємо !
Тайм Кафе Камін на вулиці Соломії Крушельницької, 3

Дякуємо!

Ми зателефонуємо за 5 хв.

Can't send form.

Please try again later.

Made with