+ 380 66 919 56 02

+ 380 66 919 56 02

Illustration

Приставки на одного гравця

Великий асортимент ігор для консолей в плейстейшен клубі Comein прикрасять дозвілля не лише великій та гучній компанії, але і з легкістю подарує увесь спектр вражень для одного гравця!

Існуюча кількість ігор на xbox та Plastation постійно поповнюється, якщо ви вагаєтесь перед покупкою гри (консолі) завітайте до нас в антикафе Comein та тестуйте, пробуйте і насолоджуйтесь приємним проведенням часу!

Також ми з задоволенням візьмемо до уваги рекомендації щодо вдосконаленню асортименту, і приємно здивуємо швидким його оновленням.

Illustration

Name

GTA V

Players

1

It all started as in the same-name movie: you started a game that brought you to real jungles! Everything is strange, poisoned and willing to kill you here. Now you are in a hunter's house but довгоочікуване продовження легендарної серії Grand Theft Auto. Дія гри відбувається у вигаданому місті Лос-Сантос, Сан-Андреас (базується в Лос-Анджелесі та Південній Каліфорнії). Головними героями є відразу три нові персонажі: Майкл, Тревор і Франклін, між якими ви можете перемикатися в будь-який час.

Illustration

Name

Battlefield 5

Players

1

Наступний внесок у серії шутерів від першої особи на полі бою, в якому ви станете учасником найбільшого військового конфлікту в історії людства. Події гри відбуватимуться на полях битв Другої світової війни. Зберіть команду винищувачів з повною комплектацією, вашим спорядженням та зброєю та приведіть своїх товаришів до перемоги.

Illustration

Name

Detroit: become human

Players

1

Сюжет Detroit: Become Human будується навколо трьох андроїдів, що живуть у Детройті майбутнього. В кожного з них окрема сюжетна лінія, пов'язана зі ставленням людей до андроїдів як до машин, а не свідомих істот, якими вони стали. В підсумку сюжети поєднуються в єдину картину та ведуть до одного з фіналів, що визначить майбутнє всіх андроїдів.

Illustration

Name

Fortnite

Players

1

Гра від Epic Games за технологією Unreal Engine 4. Графіка виконана в мультиплікаційному стилі, а геймплей містить різні елементи залежно від часу доби в грі. Подібно до Minecraft, вдень вам доводиться будувати захист з іншими гравцями, ділитися різними ресурсами, а вночі перестрілювати ворогів від третьої особи.

Illustration

Name

Fall Guys

Players

1

Fall Guys — гра в жанрах королівської битви, платформера і аркадної гри. В одному матчі може брати участь до 60 гравців, які керують вайлуватими істотами кумедного вигляду. Кожен матч розбитий на кілька раундів

Найпопулярніші ігри для одного гравця

Завітайте в Comein, і спробуйте відчуття справжньої ігрової насиченності

Спробуй гру в Comein сам

  • | Сучасні консолі

  • | Зручні місця

  • | Швидке бронювання

Бронюй онлайн!

Лишай контакти та ми преретелефонуємо !
Тайм Кафе Камін на вулиці Соломії Крушельницької, 3

Дякуємо!

Ми зателефонуємо за 5 хв.

Can't send form.

Please try again later.