+ 380 66 919 56 02

+ 380 66 919 56 02

Illustration

Настільні Ігри

Якщо ти з друзями любиш спокійний відпочинок - настільні ігри в game cafe у львові ідеальний варіант. У нас широкий асортимент ігор для двох та великої компанії:

Бенг, Монополія, Колонізатори, Саботер, Повелитель Токіо, Карти Конфлікту #2, Цитаделі, Scrabble, Dixit, Abalone, Манчкін, Alias, Dobble, Твістер, Картахена, Тотем, Галопам по Європах

Illustration

Name

Монополія

Players

2-6

Монополія - ​​це економічна та стратегічна настільна гра для двох і більше людей. Завдання гри - раціонально використовувати стартовий капітал для збанкрутування інших гравців. Насправді «Монополія» - це ігрове поле, яке складається з квадратів, які всі гравці по черзі змінюють по колу.

Illustration

Name

Alias Party

Players

2-6

Поясніть слово «Цирк», розігруючи емоцію зневіри, відірвіться по повній, описуючи один одному знаменитостей або розкажіть справжню історію з випадкового списку слів ... Можливо вам доведеться стрибати на одній нозі або стояти на голові, пояснюючи слова друзям :) Ця гра створена для того, щоб весело провести час в компанії!

Illustration

Name

Колонізатори

Players

2-6

У колонізаторів гравцям належить виступити в ролі перших поселенців, які освоюють нещодавно відкритий острів - Катан. При цьому метою гри аж ніяк не є «знищення» супротивників - ваше завдання швидше за інших розвивати свою колонію, так як перемога дістається гравцеві, який першим набере 12 переможних очок. У свою чергу, очки нараховуються за будівництво поселень, міст, за створення найдовшої дороги і спеціальних «культурних будівель», а також за мобілізацію найбільшої армії ... Гравець, який швидше за всіх освоїв острів, і стає правителем Катана.

Illustration

Name

Бенг!

Players

4-7

Культова гра для великої компанії, яка взяла найкраще від популярної «Мафії» і знаменитого «Манчкіна». Подібно «Мафії» гравцям дістаються ролі: шерифа, помічника шерифа, кількох бандитів і ренегата. Шериф відразу прозкриває свою карту, ролі інших учасників залишаються в таємниці, а їх завдання принципово відрізняються. Наприклад, бандити повинні вбити шерифа, помічник шерифа намагається перешкодити їм, захистивши свого шефа, а ренегат відіграє, мабуть, найскладнішу роль - оскільки йому потрібно залишитися останнім хто вижив, до пори до часу він захищає шерифа, видаючи себе за помічника, а в кінця гри, якщо йому вдасться протриматися, він зрадницьки стріляє шерифу в спину.

Illustration

Name

Повелитель токіо

Players

2-6

Керуючи фігурками величезних монстрів, інопланетян і роботів, гравці будуть боротися один з одним. Полем для битви обрано нещасне місто Токіо. У свій хід гравці кидають кубики, виконують дії і купують карти зі спеціальними властивостями. Після першого кидка кубиків гравець має право ще два рази перекинути будь-які кубики. Значення на кубиках дозволяють отримати переможні очки, енергію, атакувати інших монстрів або підлікуватися.

Широкий асортимент настолок в тайм кафе

Також а Антикафе Comein ви можете пограти в настільні ігри:

Настільні ігри в Антикафе Comein у Львові

  • Колекція настільних ігор


  • | Дівоча Мафія

Бронюй онлайн!

Лишай контакти та ми преретелефонуємо !
Тайм Кафе Камін на вулиці Соломії Крушельницької, 3

Дякуємо!

Ми зателефонуємо за 5 хв.

Can't send form.

Please try again later.